تبلیغات
دیدار - دخالت دولت آلمان در شهادت مظلومانه «مروه شربینی» بانوی محجبه مصری
دیدار
به نام الله ، به یاد الله ، برای الله

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل دیدارها :
  • دیدار امروز :
  • دیدار دیروز :
  • دیدارهای این ماه :
  • دیدارهای ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین دیدار :
  • آخرین بروز رسانی :

دخالت دولت آلمان در شهادت مظلومانه «مروه شربینی» بانوی محجبه مصری

شریعتمداری: قتل مروه شربینی به دستور دولت آلمان بوده است

یادداشت روز کیهان

شهادت مظلومانه «مروه شربینی» بانوی محجبه مصری در دادگاه شهر «درسدن» آلمان اگرچه خشم ملت های مسلمان و بسیاری از آزاداندیشان جهان را به دنبال داشته است و دیروز در ایران اسلامی نیز تابوت نمادین او كه به حق «شهیده حجاب» نام گرفته است روی شانه نمازگزاران جمعه تشییع شد و این خشم و خروش هر چند به زودی خاموش نخواهد شد، اما در این میان نكته ای است كه متأسفانه از نگاه و كانون توجه جهان اسلام و ملت های مسلمان دور مانده است و آن نكته- بخوانید یك واقعیت تلخ و غیر قابل انكار- این كه، مروه شربینی را دولت آلمان به شهادت رسانده است، نه «یك شهروند آلمانی»!

تا آنجا كه در گزارش های خبری آمده است، ملت های مسلمان در خشم و خروش خود علیه این جنایت خواستار محاكمه قاتل آلمانی و اشد مجازات برای او شده اند و دیروز بالاترین مقام دادستانی مصر- دادستان كل - در واكنش به اعتراض گسترده مردم این كشور كه سكوت دولت مصر را معنی دار! و نشانه وابستگی حسنی مبارك می دانستند، در یك كنفرانس مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی اعلام كرد تحقیقات درباره چگونگی حادثه منجر به شهادت مروه شربینی را آغاز كرده و به مردم خشمگین مصر قول داد؛ بعد از پایان تحقیقات از دولت مصر می خواهد، علیه قاتل آلمانی به دولت این كشور شكایت كند!

از سوی دیگر «شیخ محمد طنطاوی» مفتی اعظم - بخوانید درباری- مصر كه سال گذشته در كنفرانس ادیان در نیویورك شركت كرده و همزمان با جنایات وحشیانه صهیونیست ها علیه مردم غزه، در حاشیه این كنفرانس با شیمون پرز رئیس جمهور رژیم صهیونیستی به خوش و بش نشسته بود، طی مصاحبه ای درباره شهادت مروه شربینی ضمن محكوم كردن این جنایت، هشدار می دهد كه «باید مراقب بود، این حادثه به روابط دنیای اسلام با جهان غرب آسیب نرساند»! و...

ماجرا، اما فراتر از جنایت یك شهروند آلمانی است و شواهد و قرائن موجود- آنگونه كه خواهد آمد- كمترین تردیدی باقی نمی گذارد كه قتل مروه شربینی به دستور مستقیم دولت آلمان صورت گرفته و قاتل اگرچه مستحق مجازات مرگ است- و ان شاءالله این مجازات به دست مسلمانان غیرتمند حتی در زندان شهر «درسدن» انجام پذیرد- ولی وی در این ماجرا فقط عهده دار یك مأموریت بوده است. چرا...؟!

1- از اكتبر سال 2001 میلادی- یك ماه بعد از ماجرای حمله به برجهای دو قلوی تجارت آمریكا در نیویورك- و در پی یك مصوبه از سوی دستگاه قضایی آلمان، تمامی مراجعه كنندگان به دادگاه- غیر از قاضی و دادستان- بازرسی كامل بدنی می شوند. مطابق این مصوبه كه اجرای آن با دقت نزدیك به وسواس انجام می پذیرد، مأموران پلیس علاوه بر آن كه تمامی مراجعه كنندگان را از دروازه های اشعه ایكس- XRAY- عبور می دهند، محتویات جیب، كیف دستی و حتی كف كفش های آنها را به دقت بازرسی می كنند تا آنجا كه نه فقط چاقو یا آلات قتاله دیگری نظیر آن، بلكه از ورود «دسته كلید» و تلفن همراه به دادگاه نیز جلوگیری می كنند. این بازرسی منحصر به دادگاه های جنایی نیست، بلكه در دادگاههایی كه موضوع رسیدگی آنها دعاوی حقوقی است هم بازرسی های مورد اشاره به دقت و بی وقفه انجام پذیرفته و می پذیرد. بنابراین «آلیكس»، قاتل «شهیده حجاب» چگونه موفق به حمل دشنه شده و این آلت قتاله علی رغم عبور از دروازه های اشعه ایكس و بازرسی دقیق بدنی از چشم مأموران آلمانی پنهان مانده است؟!

2- قاتل «مروه شربینی» در حالی كه مأموران پلیس- علی القاعده- به دقت ماجرای محاكمه را زیر نظر داشته اند خود را به «مروه» رسانده و با وارد آوردن 18 ضربه چاقو، آن بانوی مظلومه و باردار را به شهادت رسانده است. چرا مأموران آلمانی به محض حمله ور شدن آلیكس به «مروه» مانع او نشده اند. مخصوصاً آن كه وی به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده بود و مطابق یك روال تعریف شده در تمامی مجامع حقوقی، مأموران موظف هستند كه بیشترین توجه خود را معطوف به متهم كرده و از اقدامات غیر منتظره و احتمالی وی جلوگیری به عمل آورند. چرا مأموران حاضر در دادگاه با وجود آن كه اتهام اولیه متهم، حمله به «مروه» در یك پارك بوده است دقت و توجه لازم و ضروری در اینگونه موارد را كنار گذاشته و به قاتل اجازه حمله داده اند؟!

3- قاتل شهیده حجاب، بعد از حمله با وارد آوردن 18 ضربه چاقو آن زن مسلمان و مظلومه را به شهادت رسانده است، به بیان دیگر، قاتل برای وارد كردن 18 ضربه چاقو، از وقت و فرصت كافی!! برخوردار بوده است و مأموران از آغاز حمله تا پایان ماجرا- بخوانید مأموریت آلیكس- فقط شاهد و ناظر صحنه بوده و كمترین عكس العملی از خود نشان نداده اند و حال آن كه بلافاصله بعد از حمله قاتل می توانستند مانع وی شوند و از شهادت «مروه» جلوگیری كنند. بنابراین كمترین تردیدی نیست كه قاتل با اطمینان از عدم دخالت مأموران حاضر در دادگاه و بدون دغدغه از پیشگیری و ممانعت آنها مرتكب جنایت شده و تا اطمینان كامل از شهادت «مروه» به مأموریت خود ادامه داده است. توجه شود؛ 18 ضربه چاقو در مقابل چشم مأموران پلیس آلمان!! چگونه ممكن است؟!

4- نكته درخور توجه دیگری كه در مأموریت «آلیكس دبلیو» از سوی دولت فاشیست آلمان و برنامه از قبل طراحی شده برای شهادت «مروه شربینی» كمترین تردیدی باقی نمی گذارد، شلیك مأموران آلمانی به سوی همسر آن شهیده است. پلیس آلمان در تمامی مدتی كه قاتل با وارد كردن 18 ضربه چاقو به مروه شربینی در حال انجام مأموریت خود بود، ساكت و بی حركت باقی مانده ولی به محض آن كه همسر مروه برای نجات وی به سوی او می رود، پلیس با شلیك گلوله او را از پای درمی آورد! شلیك به همسر مروه نشان می دهد كه مأموران پلیس نه فقط دقیقاً صحنه قتل را زیر نظر گرفته بودند بلكه وظیفه داشتند از هر اقدامی كه مانع از انجام مأموریت آلیكس شود نیز جلوگیری كنند!

5- جرم اولیه قاتل، ایجاد مزاحمت برای «مروه» در یك پارك و متهم كردن وی به «تروریست» بوده است. آنهم، فقط به فقط از آن روی كه زنی مسلمان و محجبه بوده است. اكنون به اظهارات مقامات آلمانی طی چند سال اخیر مراجعه كنید. مگر آنها در مصاحبه ها، اظهارنظرها و نوشته های رسمی خود مسلمانان را به «تروریست» بودن متهم نمی كنند؟! و مگر خانم آنجلا مركل - آنجلا یا تلفظ آلمانی آن، آنگلا به معنی «فرشته» است كه «دیو» و «شیطان» نام با مسماتری برای اوست- معتقد نبود كه در جریان انتخابات تركیه، روسری همسران طیب اردوغان و عبدالله گل از نطق های انتخاباتی آنها در پیروزی اسلامگرایان مؤثرتر بوده است! و مگر دهها مقاله در نشریات آلمانی پیرامون خطر اسلام!! و مخصوصاً حجاب زنان مسلمان نوشته نشده است؟! و ... بنابراین «آلیكس دبلیو» در همان چارچوبها دست به جنایت زده است كه دولت های اروپایی از جمله دولت آلمان تصویر و ترسیم كرده و می كنند.

6- در میان كشورهای اروپایی، دولت آلمان به «دولت تحقیر شده» معروف است و به عنوان دولتی كه صهیونیست ها زمام امور آن را در دست دارند شناخته می شود. كافی است بدانیم كه یهودیان آلمان در حالی كه فقط 150هزار نفر از جمعیت چند ده میلیونی آلمان هستند، بیش از 145 كرسی از پارلمان این كشور را در قبضه خود دارند و این باج گیری صهیونیست ها طی 6 دهه اخیر- بعد از جنگ جهانی دوم و اشغال آلمان از سوی متفقین- همواره با اعتراض شدید مردم این كشور روبرو بوده است.

دولت آلمان به دولت «قتل های پنهان» نیز شهرت دارد و اسناد فراوانی حكایت از آن دارند كه آلمان ها بسیاری از مخالفان سیاسی خود را با صحنه سازی های جعلی به قتل رسانده اند تا آنجا كه اتوبان های اشتوتگارت به عنوان قتلگاه اعضای گروه بادرماینهوف- جبهه گارد سرخ RAF- شهرت جهانی دارد. مأموران پلیس مخفی آلمان اعضای این گروه را در صحنه های ساختگی تصادف در اتوبان های آلمان- و مخصوصاً اشتوتگارت- به قتل می رساندند و گفته می شود سریال تلویزیونی «هشدار برای كبری 11» كه موضوع آن جنایت در بزرگراه های آلمان است و معمولاً با صحنه های هولناك تصادف اتومبیل نیز همراه است به سفارش سازمان اطلاعاتی آلمان- BND- ساخته شده و هدف از آن پاك كردن غیر مستقیم ماجرای قتل های پنهان مخالفان در اتوبان های آلمان از افكار عمومی مردم این كشور است، البته بی آن كه دست اندركاران میدانی این سریال تلویزیونی از هدف اصلی آن با خبر باشند!

7- با توجه به شواهد و قرائن یاد شده، شهادت «مروه شربینی» نمی تواند یك جنایت معمولی در كنار سایر جنایاتی باشد كه همه روزه در كشورهای اروپایی- مخصوصاً آلمان- اتفاق می افتد، بلكه بدون كمترین تردیدی عامل اصلی این جنایت دولت آلمان است و اولین و ابتدایی ترین اقدام در برابر این جنایت كه علیه تمامیت جهان اسلام صورت پذیرفته ، اخراج سفرای دولت فاشیست آلمان از كشورهای اسلامی است، خواسته برحقی كه ملت های مسلمان نباید از آن چشم پوشی كنند.

در این میان، از جمهوری اسلامی ایران كه پرچمدار نهضت جهانی اسلام است انتظار می رود در اخراج سفیر دولت فاشیست آلمان پیشگام باشد.

بحران مالی اخیر غرب، آلمان را در شرایط اقتصادی شكننده ای قرار داده است، هر هفته تعدادی از مراكز بزرگ صنعتی و تجاری آلمان ورشكست شده و آلمان صنعتی و ثروتمند چند دهه اخیر به ورطه سقوط اقتصادی نزدیك شده است. در این حال، قطع رابطه سیاسی و اقتصادی كشورهای مسلمان با دولت فاشیست و آدمكش آلمان ضربه ای هولناك و انتقام پشیمان كننده ای برای این كشور بحران زده و جنایتكار خواهد بود بی آنكه كمترین تأثیر منفی برای جهان اسلام در پی داشته باشد.

«مروه شربینی» فقط یك زن مسلمان مصری نیست، او نماد همه زنان مسلمان است و انتقام خون به ناحق ریخته این شهیده بایستی منطقی ترین انتظار و جدی ترین خواسته ملت های مسلمان از دولت های خود باشد.

درباره دیدار

« السلام علیك یا اباعبدالله الحسین(ع) »

ببین آشفته گشته وضع و حالم
دگر بشکسته بالم بس ننالم
دمادم این دعا ورد زبانم
ببینم کربلا را تا جوانم

« امیری حسین و نعم الامیر »
مدیر دیدار : بهنام امینی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان