تبلیغات
دیدار - حرف های نا گفته احمدی نژاد
دیدار
به نام الله ، به یاد الله ، برای الله

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل دیدارها :
  • دیدار امروز :
  • دیدار دیروز :
  • دیدارهای این ماه :
  • دیدارهای ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین دیدار :
  • آخرین بروز رسانی :

حرف های نا گفته احمدی نژاد

سخنان احمدی نژاد در مورد حوادث اخیر در جلسه با دبیران تشكل های دانشجویی

محمود احمدی‌نژاد رییس‏جمهور در جلسه‏ای با دبیران تشکل‏های دانشجویی در مورد اتفاقات اخیر گفت: مشایی آنگونه كه شما تصور می ‌كنید نیست. حرف‌هایی كه شما در مورد مشایی می‌ زنید همان حرف‌هایی است كه […] در مورد وی می ‌زند مثلا می ‌گوید كه او سر سفره یك ظرف برای امام زمان(عج) خالی می ‌گذارد و مسائلی از این دست و یا...

رییس‏جمهور پیشنهاد کرد: شما بهتر است جلسه‌ای با مشایی داشته باشید و حرف‌هایتان را بگویید و حرف‌های وی را نیز بشنوید و آن موقع خواهید فهمید كه درباره ایشان اشتباه می‌كنید.

وی افزود: : یك گروه از سوی مسولین قوه قضاییه و گروه دیگری از جای دیگر مأموریت یافتند تا در مورد مشایی تحقیق كنند ولی بعد از تحقیقات آنها هیچ مستندی در مورد مشایی گیر نیاوردند و هیچ تخلف اثبات شده‌ای در مورد وی وجود ندارد.

احمدی‌نژاد اضافه کرد: مشایی جزو كسانی است كه از ابتدای انقلاب تا به حال در گوشه گوشه انقلاب حاضر بوده و كارنامه بسیار خوبی دارد، ضمن اینكه باید سطح كار وی را در مقایسه با دیگران در نظر بگیرید و عملكردش در حوزه گردشگری را با دوره‌های قبل مقایسه كنید.

وی ادامه داد: مشایی فرد خوش‌فكری است و شبانه‌روز در خدمت دولت بوده و هست و حتی گاهی ساعت 2 نیمه شب از سفر خارجی برمی‌ گشت، اما تماس می‌ گرفت و می ‌گفت چه كاری نیاز است كه انجام دهم یعنی همواره از خدمت‏گزاری به مردم کوتاهی ندارد.

رییس‏جمهور یادآور شد: بروید ببینید كه در جلسه هیئت دولت در كردستان كه در حضور مقام معظم رهبری برگزار شد، همه اعضا صحبت می‌ كنند و مشایی هم صحبت می ‌كند؛ اما سطح سخنان او با سایرین چقدر تفاوت دارد.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: رهبری معظم فرمودند که مشایی در جایگاه معاونت رییس‏جمهور نباشند و ما اطاعت کردیم لیکن عده‌ای از مخالفین بر خلاف سخنان اخیر رهبری بازهم موضوع مشایی را مطرح می‌ كنند تا به من فشار بیاورند.

خبرنگار ثانیه‏نیوز از ادامه این جلسه گزارش داد، رییس‏جمهور در مورد دستور حكم رهبری برای رعایت مصلحت در انتصاب مشایی  به معاون اولی گفت: من خدمت مقام معظم رهبری رسیدم و توضیحاتی دادم که قرار شد کارهایی انجام شود اما بعد از آن نامه توسط برخی نمایندگان محترم، درز پیدا كرد.

وی افزود: بعد از آن، بهتر تشخیص داده شد که نامه منتشر شود و بعد از آن اقدام كنیم و پس از آن نیز وی را به سمت ریاست دفتر خودم انتخاب كردم.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: رابطه بنده به عنوان رئیس‌جمهور با رهبری با رابطه شما با ایشان متفاوت است.

وی درباره عزل محمد حسین صفارهرندی اظهار داشت: تصمیم گرفته شد دفتر ریاست‌جمهوری به وزرای محترمی كه قرار نیست در دولت دهم حضور داشته باشند، اطلاع داده تا آمادگی لازم را داشته باشند و برادر عزیزم آقای صفارهرندی نیز جزو آن دسته از وزرایی بود كه به وی اطلاع داده شده بود كه در دولت دهم حضور ندارد.

وی افزود: بارها به آقای صفارهرندی، عرض کردم كه تعدادی از معاونانش را تغییر دهد چون در جهت اهداف دولت و مطالبات مردم و متدینین از دولت حركت نمی‌كردند، اما این‏گونه نشد و می‌بینید كه عملكرد ایشان را کمتر كسی قبول دارد و نمی‌ گویند كه او باید در وزارتخانه باقی بماند.

به گزارش خبرنگار ثانیه‏نیوز، رئیس‌جمهور در خصوص عزل محسنی‏اژه‌ای نیز گفت: موضوع عزل جناب آقای اژه‌ای یك فرآیند دو ساله داشته و ربطی به مسئله جاری ندارد... به ایشان در این دو سال، با شواهد مشخص توصیه کردم دو نفر از معاونان خود را تغییر دهد اما به این كار مبادرت نورزیده است... ضمن اینكه در موضوع هاله اسفندیاری هم خوب عمل نكرد و من به او گفتم كه چرا رفتاری می‏کنید که مورد تمسخر واقع شوید؟، یك پیرزن 70 ساله را گرفته‌اید می ‌گویید می  خواهد انقلاب مخملی راه بیندازد در حالی‏كه عاملان انقلاب مخملی كسان دیگری هستند و باید آنها به مردم معرفی شوند.

وی ادامه داد: در موضوع پرتقال‌های اسرائیلی نیز با وجود اینكه عاملان اصلی این اقدام مشخص بودند، به آقای اژه‌ای گفتم كه باید با اینها برخورد شود ولی وی گفت كه نمی توانیم با آنها برخورد كنیم.

 احمدی‌نژاد یادآور شد: از دو هفته پیش از اغتشاشات، وزارت خارجه اطلاع داد كه افراد زیادی از انگلیس به ایران می ‌آیند و این کاملا مشكوك است اما وزارت محترم اطلاعات این موضوع را پیگیری نكرد و در اغتشاشات ضعیف عمل كرد که در برخی موارد اهمال مشهود بود.

رئیس‌جمهور، فعالیت برخی جریان‏های سیاسی در انتخابات دهم و بعد از آن را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در زمینه تحركات آن‌ها در ایام پیش از انتخابات، وزارت اطلاعات حتی یك برگ گزارش به من نداد، حتی از برخی بزرگان هم پرسیدم كه آیا وزارت به شما در این زمینه گزارشی داده است؟‌ كه گفتند گزارشی دریافت نكرده بودند. در حالی‏كه مخالفین، یك برنامه‌ریزی چندین ساله برای این انتخابات كرده بودند.

 دکتر احمدی‌نژاد سناریوی مدیریت مجلس هشتم را مورد واکاوی قرار داد و گفت: برخی اعضای مجلس می‌خواهند بین ارکان نظام و دولت،اختلاف بیندازند و همچنین چهره برخی روسای دولت‏های گذشته را در افكار عمومی بازسازی كنند.

درباره دیدار

« السلام علیك یا اباعبدالله الحسین(ع) »

ببین آشفته گشته وضع و حالم
دگر بشکسته بالم بس ننالم
دمادم این دعا ورد زبانم
ببینم کربلا را تا جوانم

« امیری حسین و نعم الامیر »
مدیر دیدار : بهنام امینی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان