تبلیغات
دیدار - رییس جمهور در پیامی به یادواره شهدای گمنام آذربایجان غربی:
دیدار
به نام الله ، به یاد الله ، برای الله

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل دیدارها :
  • دیدار امروز :
  • دیدار دیروز :
  • دیدارهای این ماه :
  • دیدارهای ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین دیدار :
  • آخرین بروز رسانی :

رییس جمهور در پیامی به یادواره شهدای گمنام آذربایجان غربی:

آرمان شهیدان توحید ، عدالت ، پاکی ، اخلاص و محبت است.
رییس جمهور در پیامی به دومین یادواره شهدای گمنام استان آذربایجان غربی خاطرنشان كرد: آرمان شهیدان توحید، عدالت، پاكی، اخلاص و محبت است و این آرمان، آرمان همه ملت ما جوانان ما و مردمان نجیب این سرزمین است.

هوالشهید
اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

شرافت قلم، دیگر بار از جوهر جوانمردی شهیدان، دوچندان شد تا جاودان آن ستاره های هدایت، دفتر ایام را متبرك كند و جاده مقدس جهاد و شهادت با نزول آیه های روشنی چون شهدای ارومیه، رهروان جوان ایران را در مسیر رستگاری قرار دهد.
 
آذربایجان نه فقط سر ایران كه سرّ ماندگاری دیار دیرینه ایران است. خدای بزرگ را شاكرم كه با سلامی و عرض ارادتی، شمع شوقی در جمع دومین یادواره شهدای ارومیه برافروزم و جهد خداپسندانه ستاد شهدای گمنام ارومیه را تحسین كنم. 

سخن گفتن از آذربایجان غربی، سرزمینی است كه راز مجاهدت هایش در سینه فروتن مردم با صفایش، خفته، مجالی موسع می طلبد اما همین نكته بس كه شهیدان عاشورایی این سامان با نشان مظلومیت قرب مضاعف یافته اند. شهیدان دارلك، دولتو، دویره، بند، آلواتان و حاج عمران و جای جای این سرزمین فضا را معطر كرده اند و باید جان گرفت در «باغ رضوان» شما كه با شهیدانی از مردم پاكنهاد اینجا از بسیجی و نظامی تا روحانی و ده ها ستاره گمنام، محشری از گواهان روز قیامت فراهم آورده است. 

در این گرامیداشت، بكوشید تنها به ذكر خاطره ها بسنده نكنید بلكه در بازگفت منظومه هشت ساله جنگ به دنبال جوانان با انگیزه ای باشید كه هر كدام منبعی از شور و شعورند. 

اگر از حماسه بروجردی (مسیح كردستان)، باكری (پاكباخته دوران) و امینی (مردم مردستان ایمان) شعری می سرایید؛ اگر از دلیری پهلوانان با اخلاقی چون محمود كاوه، ردّانی پور و كاظمی نقشی می زنید؛ اگر از ریه های شیمیایی مردمان پاك و نجیب سردشت كه سند مظلومیت آنان در برابر قساوت صدامی و غربی است دلی را می لرزانید. 

اگر از صنوبر سربلندی چون علیرضا حسینقلی پور – بهار پایدار، انتظار دارید. و اگر از آهنگ ایثار مادرانی صبور شهیدانی نظیر ژاله وحید رخوبی و نیّری جوان، چنگی به دلها می زنید، به یاد داشته باشید كه نمونه رادمردان معاصر دفاع مقدس را باید در میان جوانان بجویید. 

جوانان سرمایه اصلی كشور و همینان سرچشمه عشق و محبت و ایثار و حماسه و شجاعت هستند. چه خوش گفت رهبر دانای راز ما «جنگ گنج است» و من با عشقی مدام می گویم كه آذربایجان غربی و مركزش ارومیه، از خون غیرت جوانان با ایمانش سرشار است. آنان دشمنان جدید را می شناسند و هوشیارند، جبهه وحدت و یكدلی را خالی نمی گذارند و با تمسك به ولایت و اقتدا به رهبری عزیز از سنگر اسلام و ملت جانانه دفاع می كنند. 

آرمان شهیدان توحید، عدالت، پاكی، اخلاص و محبت است و این آرمان، آرمان همه ملت ما جوانان ما و مردمان نجیب این سرزمین است.
 
درود شهیدان نثارتان و رضایت حجت تابناك حق، امام زمان (عج) بار دیگر از بانیان این جلسه نورانی و با بركت قدردانی و تشكر می كنم و برای آنان و حضار محترم سلامتی، عزت و سربلندی را از خداوند متعال مسئلت می كنم. 

محمود احمدی نژاد

درباره دیدار

« السلام علیك یا اباعبدالله الحسین(ع) »

ببین آشفته گشته وضع و حالم
دگر بشکسته بالم بس ننالم
دمادم این دعا ورد زبانم
ببینم کربلا را تا جوانم

« امیری حسین و نعم الامیر »
مدیر دیدار : بهنام امینی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان